• Wpisów: 70
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 23:01
  • Licznik odwiedzin: 4 200 / 2306 dni
 
matyllda
 

teen_wolf_2011_4436_poster.jpg


Teen wolf:Nastoletni wilkołak.
Jak się człowiek nudzi to szuka sobie zajęcia. Mnie naszło na oglądanie serialu. Ale problemem było, że te które oglądam, nie mają żadnych nowych odcinków. Więc trzeba było sobie znaleźć jakiś nowy. I oto jest. Znalazłam go sprawdzając profil aktora Coltona Haynesa. Pierwsza myśl - cholera, coś dla dzieciaków. Już tylko tych wilkołaków, wampirów i innych stworów, że człowiekowi się nudzi. No ale Colton w nim gra, opinie na temat filmu nie najgorsze, wiele pozytywnych. Czas sprawdzić co i jak. Pierwszy odcinek - no fajnie, coś się dzieje, ale wciągnąć się nie mogę... Drugi odcinek - oooo już się coś zaczyna dziać, jest to coś. I tak wciąu trzech dni obejrzałam dwa sezony, i się zakochałam :D Nie w Coltonie (blondyn ze zdjęcia), chociaż fajna dupa z niego ;), ale w Tylerze (brunet na zdjęciu). Jestem zauroczona tym człowiekiem, niby nic a jednak coś, nie wiem może to jego spojrzenie, jego oczy, a może postać niegrzecznego silnego chłopaka do mnie przemówiła. Ale jednak <3
No ale starczy o nim ;) Co do serialu - jest wciągający, intrygujący, zaskakujący. O miłości dwóch światów, o przeciwnościach, które się przyciągają. Warto obejrzeć. Każda postać inna, każda interesująca, każdy znajdzie coś dla siebie.
Główne postacie:
-  Tyler Posey - Scott McCall - nastolatek, którym nikt się nie interesuje, aż do czasu. Zostaje ugryziony, ujawniają się super moce, i wyróżnia się wśród rówieśników. Postać ciekawa, chociaż trochę wkurzająca, może dlatego, że aktor jak na swój wiek ma w sobie coś z małego dziecka.

-  Crystal Reed - Allison Argent - piękna dziewczyna, nowa w szkole. Zainteresowana Scottem, i ze wzajemnością. Lecz nie wie wszystkiego o swojej rodzinie. A prawda ją zmieni, i przeszkodzi w miłości.

-  Dylan O'Brien - Stiles Stilinski - najlepszy i chyba jedyny przyjaciel Scotta. Chłopak z fantastycznym poczuciem humoru. Dialogi przebijają wszystko. Jako jedyny, jest normalnym nastolatkiem, lecz życia normalnego nie ma.

-  Holland Roden - Lydia Martin - kolejna piękność w szkole. Inteligentna lecz zakochana w sobie. Miłość Stilesa, lecz w związku z Jacksonem. Traumatyczne przeżycia coś w niej zmieniają, lecz niewiele.

-  Colton Haynes - Jackson Whittemore - szkołny przystojniak, kapitan drużyny. Bogaty. Czyli wiadomo. Nie potrafi pogodzić się z porażką, dlatego dąży do czegoś co go zmieni. I zmienia, ale nie na lepsze. Partner Lydii, lecz bez oddania.

Tyler Hoechlin - Derek Hale - Tak to moja miłość ;) Niegrzeczny, starszy od pozostałych. Do szkoły już nie uczęszcza. Lecz życie łączy go z pozostałymi bohaterami. Zaskakujący. Inteligentny. Inny. I to sprawia, że ma to coś, co sprawia, że się chce go oglądać.

Polecam ! ;)

Nie możesz dodać komentarza.